20:00
16 авг.
04:07
17 авг.
Białystok, Dworzec Autobusowy
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Купить за
43,70 руб.
20:00
16 авг.
Белосток
Białystok, Dworzec Autobusowy
20:30
Jeżewo Stare
20:55
Wizna
21:15
Piątnica Poduchowna
21:22
Łomża
21:45
Miastkowo
22:05
Ostrołęka
22:30
Kadzidło
22:53
Myszyniec
23:01
Dąbrowy
23:07
Rozogi
23:35
Szczytno
00:35
Olsztyn
01:30
Ostróda
02:25
Pasłęk
02:50
Elbląg
03:20
Nowy Dwór Gdański
04:05
Gdańsk
04:07
Gdańsk
04:45
Gdynia
05:55
Lębork
06:45
Słupsk
07:30
Sławno
08:15
Koszalin
08:50
Ustronie Morskie
04:07
17 авг.
Гданьск
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: ru.new.SegmentOptions.title
  • Регулярный рейс
  • translation missing: ru.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: ru.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Популярные рейсы