13:20

21 авг.

Автостанция "Харьков-1"

03 ч 35 мин
в пути
16:55

21 авг.

Славянск

"СЕВЕР-АВТО" ТОВ

~ 11 руб.

________

17:10

21 авг.

Автовокзал Харьков

03 ч 55 мин
в пути
21:05

21 авг.

Автостанция

"Костянтинівське АТП-11409" ПУАТ

~ 11 руб.

________

21:40

21 авг.

Автовокзал Харьков

03 ч 25 мин
в пути
01:05
22 авг.

22 авг.

Автостанция

"Авто-експрес" ТОВ

~ 11 руб.

________

Популярные рейсы